Zong групп


Join the forum, it's quick and easy

Zong групп
Zong групп
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Последние темы
» Поломки круизера-перечисление
Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 EmptyВс 25 Июн 2023 - 22:41 автор александр 43

» Кофры и Всякие дополнения на Zongshen LZX 125-4B
Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 EmptyСр 31 Май 2023 - 19:51 автор Сергей Малиновский

» Зап.части Zongshen 250-5
Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 EmptyПн 8 Май 2023 - 22:41 автор Сергей Малиновский

» Не работает на холостом ходу
Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 EmptyПт 24 Фев 2023 - 12:21 автор kabardin_ruslan

» Второе хобби.
Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 EmptyСр 22 Фев 2023 - 12:24 автор Генадій

» Обод 17"
Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 EmptyВс 19 Фев 2023 - 10:47 автор Derek

» Хочу мотоцикл
Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 EmptyЧт 26 Янв 2023 - 16:14 автор Сергей Малиновский

» Это ВСЕ?!!!
Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 EmptyВс 25 Сен 2022 - 23:19 автор Сергей Малиновский

» После покупки не заводится со стартера.
Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 EmptyСр 17 Авг 2022 - 12:02 автор Silwer

Social bookmarking
Поместите адрес форума ZongShen групп на вашем сайте социальных закладок (social bookmarking)

Карбюратор Zongshen 125-32

+11
Кулин Андрей
miha100
Sjava
de_savildo
Дмитрий Андреевич
Dimen
Sergij
Andriy_Nik
Antinaz
Heathunter
Mike_1
Участников: 15

Страница 3 из 3 Предыдущий  1, 2, 3

Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Dimen Вс 26 Авг 2012 - 6:29

Тут спроси moto-parts.od.ua/ если у них нет то прийдётся подискивать аналог. Скорей всего тебе предложат новый карб...
Dimen
Dimen

Количество сообщений : 1170
Возраст : 41
Географическое положение : Кировоградская обл.
Байк : Zongshen zs125-32
Тел. : 097721855ч
Дата регистрации : 2009-07-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор dochina Вс 26 Авг 2012 - 9:41

Не продают китайцы отделько мембраны...к сожалению
dochina
dochina

Количество сообщений : 6092
Географическое положение : Харьков
Байк : Zongshen ZS200GY-3, Honda NX650 Dominator
Тел. : 0968618808 Дмитрий
Дата регистрации : 2009-10-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Сергей Алексеевич Вт 5 Фев 2013 - 18:42

Привет всем. Нарисовался маленький вопрос. Так вот притеньзий по поводу работы карба совершенно нет, в этом году весной будет 6 лет как я его использую. Так вот за все это время я ни разу в него не лазил, и не настраивал, работает отлично. Very Happy Ну примерно год назад начал замечать запотевание с правой стороны, это где входит тросик холодного пуска и трубочка ( толи переливнвая, толи это типа сапун ? ) Проверил тросик, открутил там рзиновое колечко оно целое.Трубочка вроде целая,может она задубела от времени и там пропускает?Потому как вроде ближе кней потеет. На работу карба это никак не сказывается,работает на 5, но с эстетической точки зрения как то подкумаривает (начал покрываться кричневым тонким слоем). Так вот может у кого такое было? Если да, то как с этим воевать? confused

Сергей Алексеевич

Количество сообщений : 53
Возраст : 47
Географическое положение : Украина
Байк : Зонгшен ZS-125-32, Вайпер актив 110
Тел. : 0689100192
Дата регистрации : 2012-11-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Andriy_Nik Чт 30 Май 2013 - 2:06

Сергей Алексеевич пишет: Нарисовался маленький вопрос. ... (начал покрываться кричневым тонким слоем). Так вот может у кого такое было? Если да, то как с этим воевать? confused

... звернув увагу на свій... Дещо подібне присутнє. Раз в сезон карб чищу. Продуваю всі канали і жиклери....Подібній наліт має місце... Але карб весь час працює... Не знаю що і сказати.... scratch
Отаке... moto
Andriy_Nik
Andriy_Nik

Количество сообщений : 1084
Возраст : 54
Географическое положение : м.Київ, Лівий беріг
Байк : Zongshen ZS 125-32
Тел. : (097) 740-сорок-32
Дата регистрации : 2009-11-10

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Sambrano Ср 21 Авг 2013 - 22:29

Всім привіт. Мав необережність віддати свій мот на повне ТО в мото СТО (є одне таке сто на виїзді з Києва в бік Білої церкви). Мій перший апарат (брав б/у), мот їздив але бували випадки, що глох на дорозі (останньою краплею стало коли заглох на перехресті прямо перед постом ДАІ в другій полосі). От і вирішив відати, щоб повністю обслужили, поміняли шо потрібно і підкрутили де треба, так як сам ще не розбираюся. Забрав, доїхав додому нормально (≈40км), на вихідних трохи покатався у себе по місту більше 60 не гнав бо нема де (зебри, лежачі горби). В понеділок поїхав на роботу і тут почалось… розганяюсь по трасі, а мот не йде. Тобто до 60км\г і не більше 4000обор. їде нормально тут без питань, тільки даю газу мотоцикл почина клювати носом і глохнуть. Якщо перевалити рубіж 80км\г - 6500обор.(і він не заглохне) то вже не клює (здається просто у мотору на такій швидкості вибору вже нема), якщо включати підсос то йде краще, але на підсосі не їздив – включав тільки щоб розігнатись з 60. В той же день заїхав після роботи на те СТО мол так і так така фігня. Технік підкрутив бовт якості суміші на карбюраторі на збільшення як я зрозумів (сьогодні шукав так і не найшов той бовт) і мол довжно буть нормально. Виїхав на трасу – ніфіга 60 і уп`ять клює носом, вертатись було пізно техніки розїхалсь разом зі мною.
Загалом, сьогодні після роботи, вирішив сам підти в гараж та, озброївшись набором ключів, подивитись що там і до чого(на мотоциклі з вівторка по сьогодні не їздив так як прихворів). Підтягнув цепок (виявляється справа 3х хвилин), потім дай думаю змоделюю ситуацію на центральній підніжці – завів, прокрутив передачі з першої по п`яту, вроді мотор не чхає… Знімаю з центральної, ставлю на бокову – думаю проїдусь таки по трасі. Завожу – 0. Включаю підсос знов завожу –ок, даю газу – глохне. Завожу, виключаю підсос – глохне… Приїхали… Викручую свічку (сівчку поставили нову НЖК на тому ж сто), сажі нема (до сто на свічках була чорна сажа – витирав і мот робив чітко і рівно перші 100 км), замість сажі там світло коричневий мокрий наліт. Як забирав мот з сто в баку було більше половини бензину(літрів 8-10 бенз хлюпав трохи нижче вершни того горбу, що для лягання на раму зроблений), з тих пір успів проїхати якщо вірити приборам 150 км. – бензину лишилось на дні (літра півтора не більше).

З усього цього роблю висновок, що хлопці так гарно почистили карб, що він тепер залива мотор. Кудись їхати немає можливості так як бак пошти сухий, тай їхати, як показав сьогоднішній вечір, мотоцикл не збирається. Возитись доведеться самому, тому прошу підкажіть,що і в яку сторону крутить в такій ситуації?..

Sambrano

Количество сообщений : 228
Географическое положение : Earth
Байк : zongshen zs125-32
Дата регистрации : 2013-07-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Dimen Чт 22 Авг 2013 - 4:29

Болт регулировки качества находится вверху карбюратора, прикрыт резиновой пробочкой. Прочитай тему сначала, Андрей Ник. очень подробно описывал подобную ситуацию и способ лечения. Удачи.
Dimen
Dimen

Количество сообщений : 1170
Возраст : 41
Географическое положение : Кировоградская обл.
Байк : Zongshen zs125-32
Тел. : 097721855ч
Дата регистрации : 2009-07-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Sambrano Чт 22 Авг 2013 - 22:02

Заліз сьогодні таки в карбюратор, виставив кільце на голці в 2ге зверху положення (стояло посередині). Почало темніть, зібрав все і поставив в гараж. В мануалі є пункт (гугль переклад) "Проверьте высоту поплавка, стандартное значение 15 мм +-1мм", тільки по мануалу так і не зрозумів відносно чого міряти висоту поплавка? До поплавка сьогодні розкрутить не вспів... На шо той поплавок впливає? Про бовт якості суміші в мануалі нічого не сказано(навіть про його наявність), тему з початку читав - якось до кількості оборотів того бовта справа так і не дійшла, питання лишилось відкритим...

Карбюратор виявився в середині чистим до блиску (або хоч тут сто попрацювало як треба, або він таким і був). Сіточки (сіточок?), про яку йде мова на першій сторінці теми, в карбюраторі не виявилось ні перед патрубком в мотор, ні під голкою (в мануалі на фотках теж ніяких сіточок небуло, хоча й вище згадного бовта там теж нема...)

Ще на другій сторінці теми згадувалась якась дуже важлива прокладка "установлена на седле игольчатого клапана", це де? здається за 3 роки з теми зникли деякі фото... по контексту ось воно(фото) має бути, мол дивіться,а фото нема...


Про поплавок вже вичитав, приблизний переклад: "не правильна висота вплине на подачу пального з карбюратора" (в прицимі можна було й так здогадатися, на що ж ще можуть впливати деталі в карбюраторі...). Завтра розберу буду мірять яка ж там висота...

Снова сдрастя, тут живой еще кто-то остался? Обороты начали сильно плавать - в вакуумном крабе раньше времени срабатывает вакуум - 3000 и сразу подхват до 4500, неудобно в пробках - приходится сбрасивать обороты тормозя двигатель в стоячем положении сцеплением. Его можно както поднастроить, или там пружина подустала и надо менять краб?

Ну и для справки, от какого скутера/мота там краб подходит? Чтоб патрубки совпадали.


Последний раз редактировалось: Sambrano (Чт 22 Авг 2013 - 22:22), всего редактировалось 1 раз(а)

Sambrano

Количество сообщений : 228
Географическое положение : Earth
Байк : zongshen zs125-32
Дата регистрации : 2013-07-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty ...про карбюратор

Сообщение автор Andriy_Nik Чт 6 Авг 2015 - 12:25

Sambrano пишет:Обороты начали сильно плавать - в вакуумном крабе раньше времени срабатывает вакуум - 3000 и сразу подхват до 4500, неудобно в пробках - приходится сбрасивать обороты тормозя двигатель в стоячем положении сцеплением.
Почисть і продуй карб. Всі канали і жекльори. Опусти голку на одну-дві поділки. Думаю, що допоможе. study
Хай щастить... moto
Andriy_Nik
Andriy_Nik

Количество сообщений : 1084
Возраст : 54
Географическое положение : м.Київ, Лівий беріг
Байк : Zongshen ZS 125-32
Тел. : (097) 740-сорок-32
Дата регистрации : 2009-11-10

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Sambrano Пт 7 Авг 2015 - 9:46

Почисть і продуй карб
І почистив і продув 2 тіжні тому коли зібрав після ремонту мотор. Вони і дотого плавали але раніше то було +-1000, а зараз 2500... А так норм їзде поки, 800км вже накатав за не повних 2 тижні. Спробую опустити голку, там були ще отвори біля голки і відкритим лишалось одне відповідно до положення втулки, можливо ними можна підібрати інший діапазон оборотів на якому спрацьовує "вакуум", щоб компенсувати "втому" пружини протидії.
Як варіант думаю замовити новій краб на Автомотозіпі. От тільки по фото на нашу модель там він уже не вакуумний (може воно й краще). Подивився на краб від Zongshen ZS125-30 - він такий самий, що виставлений на мій мот. Було вже подібне з іх замовленнями, ціна і модель мота може бути різною, а запчастина та сама, десь так і сказали - різниця тільки в стікері який на кульочок наклеють в китаї.

Sambrano

Количество сообщений : 228
Географическое положение : Earth
Байк : zongshen zs125-32
Дата регистрации : 2013-07-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Andriy_Nik Сб 8 Авг 2015 - 1:54

Sambrano пишет:...Як варіант думаю замовити новій краб на Автомотозіпі. От тільки по фото на нашу модель там він уже не вакуумний (може воно й краще). Подивився на краб від Zongshen ZS125-30 - він такий самий, що виставлений на мій мот. Було вже подібне з іх замовленнями, ціна і модель мота може бути різною, а запчастина та сама, десь так і сказали - різниця тільки в стікері який на кульочок наклеють в китаї.

Не гарячкуй витрачати гроші.
Наш карбюратор вакуумний "Мікуні ВS26SS". Заявлено і на Сузукі (на FX-125(R)) і на САШ (Mikuni BS26). Саме з ним комплектується наш двигун.
Той карб, що пропонується до продажу на Автомотозіпі - встановлюється на інший тип двигуна (на двоклапанний). Нажаль китайці назвали дві різні конструкції мотоцикла (з різними двигунами) однаково.
Це призвело до певного непорозуміння і в переліках продавців і в тому, що потрібно нам. facepalm
Але вже є - так як є...

Тому скажу так - попробуй запустити свій карбюратор...
Камрад ДмитрийАндреевич вже пробував підібрати заміну. В цій гілці він про це писав.

А таки здається, що в Китаї є можливість замовити рідний...  
http://ru.aliexpress.com/item/Suzuki-GN125-GS125-EN125-125cc-26mm-MIKUNI-Carburetor-Carb-Free-Shipping/2049558967.html

http://ru.aliexpress.com/item/26mm-Carburetor-Carb-For-Suzuki-125-GN125-GN125E-EN125-ATV-1982-1983-1991-1997/32296640439.html

Десь так...
Andriy_Nik
Andriy_Nik

Количество сообщений : 1084
Возраст : 54
Географическое положение : м.Київ, Лівий беріг
Байк : Zongshen ZS 125-32
Тел. : (097) 740-сорок-32
Дата регистрации : 2009-11-10

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Sambrano Сб 8 Авг 2015 - 15:02

Заявлено і на Сузукі (на FX-125(R))
Якось пробував пошукати ту сузу, щоб японьські запчастни брати. Все що знайшов - це те, що вона випускалась ще коли я толком читати не вмів. Зраз не те що запчастин, а й живих екземплярів мабуть нема, тому аргумент на користь пристижу наших мотів сумнівний (це як урал на базі древнього бмв)...

А від 2х клапанного мотору краб не стане якщо що? Мені лише треба щоб мот їхав і мотор стабільно працював, всі інші приблуди/форсажі/наддуви і тд не важливі.

Sambrano

Количество сообщений : 228
Географическое положение : Earth
Байк : zongshen zs125-32
Дата регистрации : 2013-07-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Arsen2000 Чт 7 Янв 2016 - 23:46

Есть у меня карбюратор, если надо обращайся 0992668744
Arsen2000
Arsen2000

Количество сообщений : 53
Возраст : 38
Географическое положение : Запорожье
Байк : Zongshen LZX 125-32 Street
Тел. : 0992668744
Дата регистрации : 2012-05-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Sambrano Вт 23 Фев 2016 - 15:32

Знайшов причину чого мот клює і нів'яку після 6тис оборотів - мотор задушений. Виявив коли включив підсос, мот полетів ракетою і спокійно розкрутився до 8тис. Голка в крабові опущена на 1 поділку щоб не так шаленно плавали холості обороти на світофорах. Вони, я чув, і на нових крабах плавали, а в мене мембрана з пружиною видно вже зношені, от і плавають дуже сильно, тому придушив мембрану опустивши голку.
Чи можна збалансувати покрутивши винт якості? Щоб додати бензу, його відкручувать чи закручувать треба?
Хто знає, троси газу і дроселя у наших двох версіях мота різні? Шо краби різні по фото в мото зипі я бачив, троси до них теж не сумісні? Мої ходять уже дуже давно і одного разу вони таки здихнуть, а насадки на кінці в них дуже специфічні. Кустарною напайкою, як я це зробив з тросом щеплення, мабуть не розрулиш. На мотзіпі висять троси, по нинішнім реаліям, дуже дешево, але чи підійдуть, там фото нема...

Sambrano

Количество сообщений : 228
Географическое положение : Earth
Байк : zongshen zs125-32
Дата регистрации : 2013-07-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Andriy_Nik Ср 24 Фев 2016 - 0:23

Sambrano пишет:Хто знає, троси газу і дроселя у наших двох версіях мота різні? Шо краби різні по фото в мото зипі я бачив, троси до них теж не сумісні? Мої ходять уже дуже давно і одного разу вони таки здихнуть, а насадки на кінці в них дуже специфічні. Кустарною напайкою, як я це зробив з тросом щеплення, мабуть не розрулиш. На мотзіпі висять троси, по нинішнім реаліям, дуже дешево, але чи підійдуть, там фото нема...

Троси різні. Ті що в продажу - на вакуумний карб не підуть. Перевірено. Купив в Одесі трос, але він до двоклапанної модифікації. Там інший карб.
Як на зараз придбав іншого майже за 200грн. Однакова конфігурація, але довший на 150мм. Встановлю - перевірю, а вже тоді і результат буде. Рідний трос вже майже розсипався (верхній шар).  Отаке...
Andriy_Nik
Andriy_Nik

Количество сообщений : 1084
Возраст : 54
Географическое положение : м.Київ, Лівий беріг
Байк : Zongshen ZS 125-32
Тел. : (097) 740-сорок-32
Дата регистрации : 2009-11-10

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Sambrano Вт 8 Мар 2016 - 20:18

Коротше, краб гівно і регулюванню не піддається, живе власним життям. Раніше писали, що хтось вже юзав якийсь другий, але моделі так ніхто й не написав.

Питання актуальне
от какого скутера/мота там краб подходит? Чтоб патрубки совпадали.
При нагоді, якщо щось путнє під руку попаде, то обовязково зміню, а старий викину на чермет.
З китайськими "ікуні" (бо японці насправді мають другий логотип, а тут М на І з рисками змінили, видно шоб патент не порушувати) більше справ мати не хочу і такий самий полюбому не братиму.

Sambrano

Количество сообщений : 228
Географическое положение : Earth
Байк : zongshen zs125-32
Дата регистрации : 2013-07-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор dochina Вт 8 Мар 2016 - 21:22

А что ты хочешь регулировать? В любом карбе ты можешь только качество смеси на ХХ настроить -дальше только жиклеры и уровень.
dochina
dochina

Количество сообщений : 6092
Географическое положение : Харьков
Байк : Zongshen ZS200GY-3, Honda NX650 Dominator
Тел. : 0968618808 Дмитрий
Дата регистрации : 2009-10-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Карбюратор Zongshen 125-32 - Страница 3 Empty Re: Карбюратор Zongshen 125-32

Сообщение автор Sambrano Чт 10 Мар 2016 - 22:22

Обороты опять летают от 1500 до 6000 как хотят, мотор на светофоре зависает на рандомной отметке с отпущенной ручкой газа и выключеным подсосом. Под нагрузкой на трасе начинает задыхатся и чихать после 5500, пока не включиш подсос.

У меня только 1 вывод - глючит "вакуум", мембрана таскает иголку по жиклеру и останавливается в положении как ей вздумается. Больше вакуумных не хочу, чем проще тем надежнее.


Поднял иголку обратно как было, но перевернул крышечку, которая иголку прикручивает. Перевернул таким образом чтобы отверствие, рядом с иголочным(сбоку от него), стало шире - вакууму нужно больше воздушного потока чтобы сработать. Убавил холостых винтом на дросселе. Вроде чуть попустило и перепады уже не сильные(подвисает на 4000 но потом легко сбивается на нормальные 1500),  все равно чутка захлебывается без подсоса на оборотах.

Sambrano

Количество сообщений : 228
Географическое положение : Earth
Байк : zongshen zs125-32
Дата регистрации : 2013-07-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 3 из 3 Предыдущий  1, 2, 3

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения