Zong групп


Join the forum, it's quick and easy

Zong групп
Zong групп
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Последние темы
» Поломки круизера-перечисление
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання EmptyВс 25 Июн 2023 - 22:41 автор александр 43

» Кофры и Всякие дополнения на Zongshen LZX 125-4B
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання EmptyСр 31 Май 2023 - 19:51 автор Сергей Малиновский

» Зап.части Zongshen 250-5
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання EmptyПн 8 Май 2023 - 22:41 автор Сергей Малиновский

» Не работает на холостом ходу
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання EmptyПт 24 Фев 2023 - 12:21 автор kabardin_ruslan

» Второе хобби.
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання EmptyСр 22 Фев 2023 - 12:24 автор Генадій

» Обод 17"
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання EmptyВс 19 Фев 2023 - 10:47 автор Derek

» Хочу мотоцикл
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання EmptyЧт 26 Янв 2023 - 16:14 автор Сергей Малиновский

» Это ВСЕ?!!!
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання EmptyВс 25 Сен 2022 - 23:19 автор Сергей Малиновский

» После покупки не заводится со стартера.
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання EmptyСр 17 Авг 2022 - 12:02 автор Silwer

Social bookmarking
Поместите адрес форума ZongShen групп на вашем сайте социальных закладок (social bookmarking)

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Участников: 4

Перейти вниз

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Empty Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Сообщение автор rum1 Пн 25 Июн 2018 - 2:43

Превед всім.
За два попередніх місяця на форумі рексоводів появилось аж одне повідомлення Crying or Very sad
Попоробую трохи порушити тишину...
Як я вже писав раніше, в кінці минулого сезону я благополучно спалив зчеплення і сяк-так докатав сезон на ньому. В планах було довгими зимовими вечорами приходити в гараж і неспішно колупатися в кишках Рекса, лікуючи бойові пошкодження. Та перш ніж почати, прийшла думка. І я почав її думати... scratch  Думка була така: а непогано би зварганити якийсь стапель або підйомник, щоб підняти мот на рівень пояса і не стояти раком чи лазити на колінах при його обслуговуванні чи ремонті. Обсмоктавши цю думку з усіх боків, зваживши всі "за" і "проти" різник конструкцій, вирішив, що будую щось подібне на козловий підйомний кран, щоб вивішати мот на шнурку через систему роликів. Передпроектної підготовки, ескізних проектів і системи конструкторської документації з детальними кресленнями не робив, а пішов по металобазах, пунктах прийому металобрухту і блошиних ринках шукати необхідні матеріали. Коли знайшов, то порізав, поварив, змонтував і зібрав докупи нєкую збірно-розбірну конструкцію. Тут якраз і зима закінчилась. Smile
От як вона виглядає в розібраному вигляді:
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Img_4415

Якщо ті всі желізяки і шнурки скласти у потрібній послідовності, то отримаємо такий підйомний кран:
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Img_4416

Весна також добігала кінця Sad ... Починаємо те, для чого все затівалось - використання підйомника для обслуговування мотоцикла. Заводимо мот на естакаду під рамку:
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Img_4417

Виконуємо такелажні роботи:
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Img_4418

Крутимо ручку, троси напрягаються і мот потихеньку повзе вверх. Фіксуємо тросом мот в підвішаному стані. Сідаємо на зелений стільчик і маємо зручний доступ для обслуговування і профілактики нижньої частини мотоцикла:
Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Img_4419

На фото передок потягнуло до низу, бо він важчий, але для тої роботи, що я робив, так було навіть зручніше. Потім я добився більш-менш рівного положення.
От таку приблуду я зварганив. Вона дозволила мені відмити днище мотоцикла від трьохрічного шару бруду (цепна змазка вперемішку з грунтом), поміняти фрикційні диски в зчепленні і передню зірочку, яка вже мала видимі сліди зносу, економно помити і змастити ланцюг...
Отака хєрня, малята. А що ви цікавого і нестандартного придумали в процесі своєї мотожизні? Діліться здобутками. Он Gvinpin миє цепку на деревах і використовує яєчні лотки. Smile А в кого ще які лайфхаки?
rum1
rum1

Количество сообщений : 81
Возраст : 60
Географическое положение : Львів
Байк : Zongshen ZS 250GY-3(RX-3)
Дата регистрации : 2014-08-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Empty Re: Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Сообщение автор dochina Пн 25 Июн 2018 - 8:51

Будешь в гайку упираться и мотоцил летать будет, как его по сторонам не растягивай. Сделал бы лавку и пандус - закатил и ковыряйся. Делать это приходится нечасто - можно раз в год позвать кого то в помощь.
dochina
dochina

Количество сообщений : 6092
Географическое положение : Харьков
Байк : Zongshen ZS200GY-3, Honda NX650 Dominator
Тел. : 0968618808 Дмитрий
Дата регистрации : 2009-10-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Empty Re: Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Сообщение автор nevair Пн 25 Июн 2018 - 9:45

Я десь приблизно так само піднімаю, перекидаю стяжні ремні для фіксації грузу через перемичку в гаражі, один ремінь за рульову колонку, другий за хвіст і вйо до гури...
nevair
nevair

Количество сообщений : 71
Возраст : 42
Географическое положение : Львов
Байк : ZONGSHEN RX3 ZS250GY-3
Тел. : 0679472601
Дата регистрации : 2015-09-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Empty Re: Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Сообщение автор rum1 Вт 26 Июн 2018 - 0:08

dochina пишет:Будешь в гайку упираться и мотоцил летать будет
Да, єсть такий момент. Але я дотягував болт кріплення передньої зірки вже на землі, коли колеса мали контакт з поверхнею, та й і то приходилоь шукати помічника, щоб натиснув ногою лапку заднього тормоза, бо інакше колесо прокручувалось і болт не вдавалось нормально затягнути

dochina пишет:Сделал бы лавку и пандус
Обдумував і такий варіант, але забракував: по перше - лавка (стапель) і пандус для виїзду на неї займають over дофіга місця в гаражі, поки ними не користуєшся. А мою хрєновину розібрав, порозсовував по кутках, довгі прямі деталі кинув під ноги і ходиш по них, нічого не заважає. По друге - конструкція набагато металоємкіша, ніж моя рамка, а значить і дорожча по собівартості. По третє - якщо треба вивішати колеса, щоб вони вільно обертались, то така констукція не підходить, або треба ще до неї ізловчитися застосувати підкат. По четверте - може воно і зручно на дворі, але коли йде дощ і треба працювати всередині гаража, то лавка і пандус просто не поміщаються.

nevair пишет:... перекидаю стяжні ремні ... через перемичку в гаражі...
Так, це практисно ідеальна конструкція. Місця не займає, оснастка мінімальна, а вантажопідйомність висока. Рекомендую всім, хто знаходиться на етапі побудови гаража, передбачити потужну поперечну балку, через яку можна і мотор з-під капота на машині витягти і мот підняти moto
rum1
rum1

Количество сообщений : 81
Возраст : 60
Географическое положение : Львів
Байк : Zongshen ZS 250GY-3(RX-3)
Дата регистрации : 2014-08-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Empty Re: Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Сообщение автор Сергей Малиновский Вт 26 Июн 2018 - 22:15

Интересная конструкция, но как по мне практически не нужная.
Сергей Малиновский
Сергей Малиновский

Количество сообщений : 3317
Возраст : 56
Географическое положение : Павлоград Днепропетровская обл.
Байк : Zongshen ZS 250-5 Cruiser
Тел. : +380 50 565 93 79
Дата регистрации : 2012-08-23

Вернуться к началу Перейти вниз

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Empty Re: Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Сообщение автор rum1 Пн 2 Июл 2018 - 21:12

DerDemian пишет:Не зжнаю навіть що сказати Smile Виглядає десь так
O! Мосье знает толк в извращениях!
Над подібним використанням свого винаходу не задумувався Embarassed , но ход ваших мислєй мнє нравится Laughing
rum1
rum1

Количество сообщений : 81
Возраст : 60
Географическое положение : Львів
Байк : Zongshen ZS 250GY-3(RX-3)
Дата регистрации : 2014-08-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Empty Re: Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Сообщение автор nevair Сб 18 Авг 2018 - 7:37

Ось таким чином вивісив свій другий мот для зборки.Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Img_2010
nevair
nevair

Количество сообщений : 71
Возраст : 42
Географическое положение : Львов
Байк : ZONGSHEN RX3 ZS250GY-3
Тел. : 0679472601
Дата регистрации : 2015-09-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Empty Re: Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Сообщение автор rum1 Вс 19 Авг 2018 - 13:50

А що будеш збирати?
rum1
rum1

Количество сообщений : 81
Возраст : 60
Географическое положение : Львів
Байк : Zongshen ZS 250GY-3(RX-3)
Дата регистрации : 2014-08-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Нестандартна оснастка і гаражне обладнання Empty Re: Нестандартна оснастка і гаражне обладнання

Сообщение автор nevair Вс 19 Авг 2018 - 14:07

Geon X Road 250 . Дали йому прикурити, двіжок дав клина і я вирішив перебрати мот повністю .
nevair
nevair

Количество сообщений : 71
Возраст : 42
Географическое положение : Львов
Байк : ZONGSHEN RX3 ZS250GY-3
Тел. : 0679472601
Дата регистрации : 2015-09-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения